Reprezentacja dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim osiągnęła znakomity wynik, zajmując VII miejsce w Ogólnopolskim Finale Dziewcząt i Chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
To ogromne osiągnięcie, biorąc pod uwagę, że w zawodach uczestniczyły reprezentacje z 16 województw. Dziewczęta wykazały się wytrwałością, determinacją i doskonałą współpracą zespołową, co pozwoliło im znaleźć się w gronie najlepszych drużyn w kraju.
W skład naszej drużyny weszły: Samanta Ostoj, Maja Szyszka, Iga Kuzia, Gabriela Kowalska, Zofia Idkowiak, Agata Matuszak oraz Karolina Janicka (rezerwa). Opiekunem drużyny był Łukasz Mikołajczyk, któremu również należą się gratulacje za przygotowanie zawodniczek do rywalizacji na tak wysokim poziomie.
Serdecznie gratulujemy całej drużynie i życzymy dalszych sportowych sukcesów!
Tekst i foto: Szkoła Podstawowa nr 3 im. K. Makuszyńskiego w Koźminie Wielkopolskim
