logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
Wiktoria Janicka, uczennica Szkoły Podstawowej im. Stanisława Mikołajczyka w Borzęcicach zdobyła III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym organizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego pt. „Cztery pory roku z OZE”.
 
Wczoraj uczennica odebrała nagrodę podczas uroczystej gali w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu. Samorząd Województwa Wielkopolskiego przyznał również nagrody pieniężne dla szkół, z których pochodzą laureaci konkursu. W imieniu burmistrza nagrodę dla szkoły odebrała Irena Serek, kierownik Referatu Oświaty, Sportu i Polityki Społecznej.
 
Dziś utalentowaną uczennicę zaprosił do urzędu burmistrz Piotr Osuch, by osobiście jej pogratulować tego ogromnego sukcesu i wyróżnienia.