logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej
Na czerwonym tle treśc plakatu

W sobotę, 20 czerwca mieszkańcy całej Polski będą mogli pod okiem profesjonalistów przećwiczyć udzielanie pierwszej pomocy. Odbędzie się krajowy trening pierwszej pomocy, którego celem jest nabycie umiejętności ratujących zdrowie i życie. 

W tę ogólnopolską akcję zaangażuje się również Gmina Koźmin Wielkopolski. Stoisko treningowe będzie działać podczas festynu rodzinnego, przy Szkole Podstawowej w Starej Obrze. Trening poprowadzą strażacy z  Ochotniczej Straży Pożarnej w  Wałkowie  i Ochotniczej  Straży Pożarnej w  Koźminie Wielkopolskim.

Przyjdźcie w godzinach od 14.00 do 17.00. 

Wydarzenie odbywa się w ramach Akademii Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (OLiOC).