logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej

Koło Gospodyń Wiejskich w Orli zaprosiło członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, działających na terenie naszej gminy na wspólne obchody Dnia Matki. Spotkanie odbyło się 25 maja w Pałacu w Orli. 

W imieniu władz samorządowych życzenia wszystkim mamom złożył Jarosław Ratajczak, pełniący obowiązki Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski, dziękując za ich codzienne  zaangażowanie w życie rodzinne oraz społeczne. W wydarzeniu uczestniczyli również Karol Jankowiak, Przewodniczący Rady Miejskiej w Koźminie Wielkopolskim oraz Andrzej Serek , Skarbnik Gminy.

Spotkanie było okazją do rozmów, wymiany doświadczeń oraz wspólnego spędzenia popołudnia w gronie członkiń lokalnych kół. Przez całą imprezę czas gościom umilali muzycy z Kapeli znad Orli. 

 

Tekst i foto: BPUMiG