W sobotę, 16 maja hala sportowa przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im.J. Marcińca wypełniła się śpiewem, tańcem i niezwykłą energią. Tego dnia odbył się IV Przegląd Piosenki Senioralnej „Wiosna cieplejszy wieje wiatr”, zorganizowany przez Klub Seniora, działający przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Koźminie Wielkopolskim.
Na scenie zaprezentowało się 16 zespołów oraz 4 solistów, którzy przygotowali różnorodny repertuar – od klasycznych piosenek biesiadnych po covery w wyjątkowych aranżacjach. Impreza zgromadziło około 230 uczestników, którzy wspólnie biesiadowali, śpiewali i bawili się przez całe popołudnie. Publiczność nagradzała występujących gromkimi brawami. Seniorzy nie tylko prezentowali swoje talenty, lecz także integrowali się, wymieniali doświadczeniami i cieszyli wspólnym czasem.
Foto: BPUMiG, KlubSeniora
