logo kozmin
Unia EuropejskaElektroniczna Skrzynka PodawczaBiuletyn Informacji Publicznej

16 maja w Koźminie Wielkopolski odbędzie się kolejna edycja ogólnopolskiej Nocy Muzeów. Już dziś serdecznie Was zapraszamy na to bardzo ciekawe wydarzenie.

W programie:

18:00 – „Park w Koźminie Wielkopolskim wczoraj i dziś”
Spacer po koźmińskim parku z Tomaszem Talarczykiem – wieloletnim konsultantem ds.zieleni miejskiej, magistrem ogrodnictwa i praktykiem z ogromnym doświadczeniem. Grupa spotyka się przy pawilonie w parku. 

19:15 oraz 20:30 - zwiedzanie Muzeum Ziemi Koźmińskiej z przewodnikiem.

 Wstęp wolny!

 
Organizatorzy:
 
p.o. Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski
Kustosz Muzeum Ziemi Koźmińskiej
Dyrektor Gminnego Zespołu Instytucji Kultury w Koźminie Wielkopolskim
 
 
 

Poznaj_Koźmiński_Wiatrak_3.jpg