P. o. Burmistrza Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski zaprasza poczty sztandarowe,delegacje oraz wszystkich mieszkańców miasta i gminy Koźmin Wielkopolski na uroczystości związane z obchodami Święta Narodowego Trzeciego Maja.
O godz. 11:15 w kościele farnym zostanie odprawiona msza św. w intencji ojczyzny oraz śp. Macieja Bratborskiego od radnych Rady Miejskiej oraz pracowników Urzędu Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim.
Po nabożeństwie nastąpi przemarsz pod Pomnik Wolności. Pod pomnikiem delegacje złożą wiązanki kwiatów.

