Czwartek, 27 listopada 2014
Dziś imieniny : Franciszka, Kseni, Maksymiliana
Miasto wyróżnione Honorową Flagą Rady Europy
Strasburg 26.04.2002r.
Rada Miejska
Urząd Miasta i Gminy
Przewodnik po usługach
Przejrzysta Polska
Przejrzysta Polska - kontynuacja
RADIO ZNAD ORLI
Certyfikat ISO 9001:2001
Terminarz Białego Orła
Terminarz Ligi Gminnej
Koźmińska obwodnica
Co, gdzie, kiedy?
Liga halowa
Bieżące informacje z pracy Rady Miejskiej
"Goniec Koźmiński"
Wydawnictwa Koźmińskie
Historia
Stąd pochodzili
Położenie geograficzne

Współpraca ponad granicami

Miasto kwiatów i zieleni
Koźmin nocą
Lista organizacji pozarządowych
Towarzystwo Miłośników Koźmina Wlkp.

Kurkowe Bractwo Strzeleckie

Chór im. Czypickiego
Stowarzyszenie Absolwentów Szkół Zamku Koźmińskiego
KKS Biały Orzeł
IKS "Spartakus"
UKS "Jedynka"
Klub Karate "Do Shotokan"
Hufiec ZHP
Oddziału PTTK
Instytucje i Urzędy
Koźmińskie Usługi Komunalne
Zakład Aktywności Zawodowej
Parafie
Basen kąpielowy
Biblioteka
Apteki
Banki
Restauracje, bary, noclegi
Ośrodek Kultury
Oświata
Kluby i obiekty sportowe
Komunikacja
Goniec Koźmiński

INFORMATOR ZARZĄDU MIASTA I GMINY
KOŹMIN WIELKOPOLSKI

Numer : 194
Koźmin Wielkopolski, 31 październik 2002r.


Wybory Burmistrza Miasta i Gminy

Kandydaci i komitet zgłaszający
Nr obwodu i jego siedziba
Razem
% ogółu ważnych głosów
1
Klub
Senio-ra
2
SP
Nr 3
3
L. O.
4
Mo-
kro-
nos
5
SP
Nr 1
6
Borzę-
ciczki
7
Wał-
ków
Bratborski Maciej Krzysztof
KWW Samorządowa Inicjatywa  Obywatelska
505
655
354
307
283
305
349
2758
54,80
Kasprzak Bolesław Kazimierz
KWW "Wspólnie dla miasta i gminy"
331
379
197
204
380
133
256
1880
37,35
Polowczyk Tadeusz
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
69
91
40
45
51
29
70
395
7,85

Udział mieszkańców w wyborach

Dane dotyczące udziału mieszkańców
Nr obwodu i jego siedziba
Razem
1
Klub
Senio-ra
2
SP
Nr 3
3
L. O.
4
Mo-
kro-
nos
5
SP
Nr 1
6
Borzę-
ciczki
7
Wał-
ków
Liczba uprawnionych do głosowania
1951
2258
1150
1066
1491
1033
1620
10569
Liczba pobranych kart
930
1148
602
578
726
476
691
5151
Frekwencja wyborcza - %
47,67
50,84
52,35
54,22
48,69
46,08
42,65
48,74

Wybory do Rady Miejskiej

Okręg wyborczy nr 1
Do Rady Miejskiej wchodzą : Justyn Dominik Zaradniak, Jarosław Andrzej Maleszka i Konrad Marek Tomczak.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3.  Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP 1. Pietrowski Jan
2. Kobusińska Ewa Maria
155
154
8. K.W.W. "Ziemia Koźmińska" 1. Szczepaniak Stanisław
207
9. KWW Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
1. Gaweł Wojciech
2. Kostka Ryszard
3. Zaradniak Justyn Dominik
90
55
402
11. KWW "Wspólnie dla miasta i gminy"
1. Tomczak Konrad Marek
2. Góral Henryk
3. Stachowiak Czesław
233
111
69
12. Komitet Wyborczy Wyborców "ZDROWIE" 1. Maleszka Jarosław Andrzej
235
13. K.W.W.W.K. 1. Krzymiński Walenty Ludwik
143
14. KWW Twoje Miasto - Twój Dom 1. Rybka Ryszard
77
15. Komitet Wyborczy Wyborców Kobiet 1. Garsztka Janina Róża
45

Okręg wyborczy nr 2
Do Rady Miejskiej wchodzą : Michał Pietrowski, Karol Stanisław Gaweł i Adam Grzelak.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
1. Głuszek Wiesław Michał
2. Suszka-Hęćka Małgorzata
3. Krawiec Ryszard Stanisław
83
127
109
8. K.W.W. "Ziemia Koźmińska" 1. Gaweł Karol Stanisław
309
9. KWW
Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
1. Aleksandrzak Mariola Barbara
2. Grzelak Adam
3. Pierzchała Grzegorz Maciej
153
237
206
10. KWW "Osiedla Tysiąclecia" 1. Zmyślony Ryszard
187
11. KWW "Wspólnie dla miasta i gminy" 1. Goliński Mirosław Sylwester
2. Pietrowski Michał
3. Sempińska Daniela
170
363
236
13. Komitet Wyborczy Wyborców Lepsze Jutro 1. Szkudlarek Piotr Grzegorz
65
14. Komitet Wyborczy Wyborców
"Ludzie dla ludzi"
1. Wieczny Marek Leszek
190

Okręg wyborczy nr 3
Do Rady Miejskiej wchodzą : Waldemar Jan Ratajczyk i Jerzy Kazimierz Lizak.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP 1. Jarosz Henryk
111
9. KWW Samorządowa Inicjatywa Obywatelska 1. Kieliba Paweł Sylwester
2. Ratajczyk Waldemar Jan
99
269
10. KWW "Osiedla Tysiąclecia" 1. Garsztka Witosław
2. Lizak Jerzy Kazimierz
94
179
11. KWW "Wspólnie dla miasta i gminy" 1. Marciniak Jerzy
2. Liebig Bożena Kazimiera
59
58
12. Komitet Wyborczy Wyborców
"ZDROWIE"
1. Jędrzejak Ewa Magdalena
2. Gostek Ewa
66
61

Okręg wyborczy nr 4
Do Rady Miejskiej wchodzi : Hanka Helena Sikora.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP Sikora Hanka Helena
112
8. K.W.W. "Ziemia Koźmińska" Kostka Jan
85
13. Komitet Wyborczy Wyborców Wieś Mokronos Misiak Jarosław Franciszek
57
14. KWW Społeczny Komitet Gabryelczyk Andrzej
41

Okręg wyborczy nr 5
Do Rady Miejskiej wchodzi : Hieronim Ignacy Gabryelczyk.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP Frąckowiak Antoni
57
6. Komitet Wyborczy PSL Gabryelczyk Hieronim Ignacy
104
13. Komitet Wyborczy Wyborców Wsi Serafinów Wasik Ryszard
42
14. Komitet Wyborczy Wyborców Wsi Suśnia Kostka Marian Józef
59

Okręg wyborczy nr 6
Do Rady Miejskiej wchodzi : Ryszard Perek.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP Woźniak Jerzy
68
6. Komitet Wyborczy PSL Durak Bolesław
93
8. K.W.W. "Ziemia Koźmińska" Szulc Ireneusz
46
9. KWW Samorządowa Inicjatywa Obywatelska Zydlewicz Stefan
52
11. KWW "Wspólnie dla miasta i gminy" Kostuj Andrzej
23
13. Komitet Wyborczy Wyborców Wsi Orla Perek Ryszard
113

Okręg wyborczy nr 7
Do Rady Miejskiej wchodzi : Marian Idkowiak.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
6. Komitet Wyborczy PSL Jędrzejak Bogdan Piotr
127
8. K.W.W. "Ziemia Koźmińska" Idkowiak Marian
175

Okręg wyborczy nr 8
Do Rady Miejskiej wchodzi : Leszek Jan Chojnicki.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP Zakrzewska Barbara
50
8. K.W.W. "Ziemia Koźmińska"
Chojnicki Leszek Jan
179
11. KWW "Wspólnie dla miasta i gminy"
Kuźniacki Czesław Paweł
91
13. Komitet Wyborczy Wyborców "Walerianów" Serek Andrzej
145

Okręg wyborczy nr 9
Do Rady Miejskiej wchodzi : Roman Jan Goliński.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP Banaszak Cyryl Józef
26
9. KWW Samorządowa Inicjatywa Obywatelska Szymczak Damian Piotr
125
13. Komitet Wyborczy Wyborców Wsi Wałków Banaszak Kazimierz
69
14. Komitet Wyborczy Wyborców Wsi Borzęcice Goliński Roman Jan
157

Okręg wyborczy nr 10
Do Rady Miejskiej wchodzi : Janusz Tadeusz Burdziąg.

Nr i oznaczenie listy Kandydaci
Liczba głosów
3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP Grzemski Józef
37
6. Komitet Wyborczy PSL Dorsz Renata Teresa
16
8. K.W.W. "Ziemia Koźmińska" Burdziąg Janusz Tadeusz
181
11. KWW "Wspólnie dla miasta i gminy" Głuch Henryk
63

Wybory do Rady Powiatu Krotoszyńskiego :

Wg nieoficjalnych jeszcze danych z okręgu Nr 2, obejmującego miasto i gminę Koźmin Wlkp. oraz gminę Rozdrażew do Rady Powiatu wejdą: Andrzej Edmund Sarnowski (SLD-UP), Jerzy Lis (PSL), Janusz Baszczyński, Henryk Jankowski i Anna Kaczmarek (zastąpi Macieja Bratborskiego w związku z rezygnacją z mandatu radnego na skutek wyboru na stanowisko burmistrza) - wszyscy Samorządowa Inicjatywa Obywatelska.

Nr listy
Nazwa Komitetu
i Kandydaci
Nr obwodu i jego siedziba
Razem

1
Klub
Se-niora

2
SP
Nr 3

3
L. O.

4
Mo-kro-nos

5
SP
Nr 1

6
Bo-rzę-ciczki

7
Wał-
ków

3. Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
199
294
127
60
107
65
165
1017
1.Sarnowski Andrzej Edmund
2.Jankowski Edward
3.Wawrzyniak Andrzej Kazimierz
4.Kaczmarek Janusz Antoni
5.Jabłońska Ewa Krystyna
6.Kapciński Lesław Jan
7.Pietrowska Danuta
8.Helwich Kazimierz Edmund
35
2
14
23
41
26
26
32
88
4
15
62
24
18
38
45
21
4
2
24
12
11
14
39
25
3
6
4
13
2
0
7
28
8
12
10
15
8
14
12
10
0
12
1
4
0
29
9
23
0
8
118
7
1
3
5
230
21
69
242
116
66
124
149
6. Komitet Wyborczy PSL
49
89
32
157
207
94
131
759
1.Jankowski Zbigniew Florian
2.Lis Jerzy
3.Nagler Andrzej
4.Osuch Andrzej Włodzimierz
5.Zaworski Kazimierz
6.Rzekiecka Renata Maria
7
3
2
5
31
1
11
4
2
15
56
1
2
0
1
0
28
1
113
9
5
13
14
3
65
7
19
70
40
6
23
11
9
24
19
8
33
7
44
15
32
0
254
41
82
142
220
20
8. KWW Samorządowa Inicjatywa Obywatelska
549
603
371
283
266
246
285
2603
1.Bratborski Maciej Krzysztof
2.Baszczyński Janusz
3.Dykcik Wojciech
4.Hoffmann Włodzimierz Bolesław
5.Jankowski Henryk
6.Kaczmarek Anna
7.Kwaśnik Lidia Stanisława
8.Piłkowski Cezary Tadeusz
9.Romała Zbigniew Stanisław
10.Ziętkiewicz Leszek
255
77
7
41
8
15
39
53
40
14
291
83
7
56
3
19
39
40
25
40
199
30
16
21
3
16
30
9
10
37
39
225
0
3
4
2
2
4
2
2
112
33
10
17
3
9
13
51
13
5
96
20
85
6
0
11
2
12
4
10
90
11
2
19
3
143
4
8
3
2
1082
479
127
163
24
215
129
177
97
110
9. KWW Obrona Polskich Rodzin
50
70
35
17
41
29
51
293
1.Król Grzegorz
2.Bączyk Mirosław
3.Marek Wojciech
4.Domagalski Rafał
5.Rupocińska Krystyna Zofia
12
17
0
0
21
11
30
16
5
8
5
9
1
5
15
8
4
1
2
2
17
15
2
2
5
12
7
3
2
5
17
24
2
3
5
82
106
25
19
61

 

 


Wpisz słowo lub frazę
Czy w Koźminie Wlkp. jest potrzebny hotel?
tak, o podstawowym standardzie
tak, nowoczesny z częścią rekreacyjną
nie, hotel nie jest potrzebny
  Pokaż wyniki
Rowerem po gminie
Zabytki miasta
Zabytki gminy
Parki
Muzeum
Mapa miasta
Restauracje, bary, noclegi
Atuty gospodarcze Koźmina
Oferty inwestycyjne
Przetargi
Forum dyskusyjne
Wpisz się do naszej księgi gości
Odszukajmy się
Obejrzyj galerię zdjęć z naszej miejscowości
Kto tworzy i aktualizuje serwis
Kontakt do webmastera


created, hosted
& designed by

 

created, hosted & designed Internet Time [itime.pl]