Strona główna
Dąb Wolności w Borzęciczkach Drukuj Email

W dniu 20 listopada odbyła się wielka lekcja patriotyzmu dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Janusza Korczaka oraz uczniów Zespołu Szkolno- Przedszkolnego im. Marii Konopnickiej w Borzęciczkach. Ochotnicza Straż Pożarna w Borzęciczkach jako jedyna z terenu powiatu krotoszyńskiego dla uczczenia 25 lat wolnej Polski posadziła „Dąb Wolności”.

Więcej…
 
Spotkanie z pisarką w koźmińskiej bibliotece Drukuj Email
Pisarka Monika Oleksa była gościem spotkania, które odbyło się 7 listopada w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Koźminie Wielkopolskim. W piątkowe popołudnie czytelnia biblioteki zmieniła swój wystrój w jesienne, nastrojowe klimaty i zgromadziła czytelniczki chcące poznać twórczość młodej pisarki, która urodziła się i mieszka   z rodziną w Lublinie.
Więcej…
 
Zaproszenie na spotkanie w sprawie zmian w prawie podatkowym w 2015r. Drukuj Email
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza na spotkanie informacyjne w zakresie zmian w prawie podatkowym w 2015r.
Więcej…
 
Z programem z okazji Dnia Seniora Drukuj Email
19 listopada koźmiński Klub Seniora odwiedziły pracownice Biblioteki Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp.,z programem poetycko - muzycznym, przygotowanym z okazji Dnia Seniora. Wiersze nostalgiczne przeplatane były z tymi bardziej humorystycznymi i "okraszone" przebojami m.in. I. Santor, K. Krawczyka, B. Łazuki i innych. Nasi seniorzy chętnie włączyli się do wspólnego śpiewu, a na koniec podziękowali za wspólnie spędzony czas.   
 
Pasowanie na czytelnika w bibliotece Drukuj Email
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp. jak co roku jesienią zaprosiła, w dniach 12 i 13 listopada uczniów klas I z koźmińskich szkół podstawowych na uroczystość pasowania na czytelnika.
Więcej…
 
ŚNIADANIÓWKI „KUBUSIA” DLA WSZYSTKICH DZIECI W TRÓJCE Drukuj Email
Marka Kubuś od roku konsekwentnie wspiera ideę drugiego śniadania, edukując i inspirując w tym zakresie mamy oraz ich dzieci. „Po Pierwsze drugie śniadanie” to wyjątkowy konkurs, dzięki któremu szkoły w całej Polsce mogły zaangażować się w inicjatywę promującą spożywanie przez dzieci drugiego śniadania. W tę akcję włączyła się również Szkoła Podstawowa Nr 3 w Koźminie Wlkp.
Więcej…
 
Młodzież z Zamku oddała krew w ambulansie Drukuj Email
Już po raz drugi Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Marcińca w Koźminie Wielkopolskim przeprowadził akcję honorowego krwiodawstwa. Akcja przeprowadzona została w środę 12 listopada we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu oraz Klubem Honorowych Dawców Krwi PCK przy UMiG w Koźminie Wielkopolskim.
Więcej…
 
Przebudowa ul. Słonecznej i drogi w Staniewie Drukuj Email
W październiku zakończono przebudowę ul. Słonecznej w Koźminie Wlkp. i drogi we wsi Staniew. Na te zadania gmina Koźmin Wielkopolski pozyskała dofinansowanie ze środków Województwa Wielkopolskiego.
Więcej…
 
"DYNIOWE CUDAKI" W KOŹMIŃSKIM PRZEDSZKOLU Drukuj Email
W październiku w Przedszkolu "Parkowe Skrzaty" nauczycielka Katarzyna Olender zorganizowała konkurs plastyczny dla dzieci i rodziców pt. "DYNIOWE CUDAKI". Zadaniem konkursowym było wykonanie zabawnego, jesiennego stworka z dyni oraz innych darów jesieni.
Więcej…
 
KONKURS PLASTYCZNY – "BOŻONARODZENIOWA OZDOBA CHOINKOWA Z MOTYWEM POWSTAŃCZYM" Drukuj Email
Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - "BOŻONARODZENIOWA OZDOBA CHOINKOWA Z MOTYWEM POWSTAŃCZYM " organizowanym przez:I Liceum Ogólnokształcące im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie Wlkp. oraz Ośrodek Kultury w Koźminie Wlkp.Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 198