Strona główna
Gmina Koźmin przystąpiła do opracowania PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ Drukuj Email
Gmina Koźmin przystąpiła do opracowania PLANU GOSPODARKI NISKOEMISYJNEJ.W związku z powyższym, przekazujemy Państwu ankietę z prośba o jej wypełnienie. Uzyskane informacje pozwolą jak najszybciej rozpoznać i zdiagnozować potrzeby i możliwości Miasta i Gminy  Koźmin Wielkopolski w zakresie modernizacji źródeł ciepła oraz termomodernizacji budynków.
Więcej…
 
Co, gdzie kiedy ? Drukuj Email
Zapraszamy do odwiedzenia ZAKŁADKI  Co? Gdzie? Kiedy?, w której znajdą Państwo informację o nadchodzących imprezach, koncertach i wydarzeniach m.in. KABARET CZWARTA FALA I występ ZENONA LASKOWIKA. [kliknij]
 
Nabór na stanowisko w Urzędzie Drukuj Email
Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski ogłasza nabór  na stanowisko do spraw infrastruktury technicznej w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski - Więcej
 
Etap miejsko -gminny XXXI Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego Drukuj Email
Już kolejny raz, w Szkole Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego gościli miłośnicy poezji. Uczniowie szkół podstawowych z terenu  miasta i gminy zaprezentowali utwory swoich ulubionych poetów we wspaniałej recytacji. Aktorskie zmagania oceniała komisja w składzie:Jolanta Cyunczyk, Maria Lewandowicz oraz Elżbieta Rychlik. Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wśród 24 uczestników musiało wybrać czterech laureatów, dwóch w kategorii klas I- III oraz dwóch w kategorii IV – VI.
Więcej…
 
OKRESOWE PUNKTY OBSŁUGI PODATNIKA W GMINACH POWIATU KROTOSZYŃSKIEGO Drukuj Email
W związku z trwającą akcją składania zeznań rocznych Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie, w porozumieniu z włodarzami gmin naszego powiatu informuje, że w miesiącach marcu i kwietniu 2016r. w siedzibach gmin Koźmin Wlkp., Kobylin, Zduny, Rozdrażew oraz w Sulmierzycach uruchomione zostaną OKRESOWE PUNKTY OBSŁUGI PODATNIKA.
Więcej…
 
DZIEŃ EMERYTA W URZĘDZIE SKARBOWYM Drukuj Email
Naczelnik Urzędu Skarbowego w Krotoszynie zaprasza emerytów  i rencistów na dedykowane spotkanie informacyjne dotyczące rozliczeń rocznych oraz ulg i odliczeń obowiązujących w rozliczeniu PIT za 2015 rok.
Więcej…
 
Informacja o zwrocie podatku akcyzowego 2016 r. Drukuj Email
Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski informuje
Więcej…
 
Ferie w bibliotece miejskiej Drukuj Email
W dniach od 18 do 22 stycznia w czytelni Biblioteki Publicznej w Koźminie Wlkp odbyły się ferie dla dzieci. Zainteresowanych nie brakowało. Dzieci z wielką radością grały w gry planszowe , rozwiązywały rebusy, rysowały ilustracje do książek oraz wykonywały laurki na dzień babci i dziadka. Na zakończenie odbył się bal przebierańców. Pojawiły się księżniczki, wróżki, dzwoneczki oraz syrenki. Wspaniała zabawa przeplatana była różnymi konkursami. Dzieci z utęsknieniem czekają na kolejne ferie i balik.

 
 
Harmonogram rekrutacji do szkół i przedszkoli w 2016r. Drukuj Email
Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski podaje do publicznej wiadomości harmonogram i zasady rekrutacji do szkół i przedszkoli przyjęte w Gminie Koźmin Wielkopolski w roku 2016. 
 
Ostrzegamy o ... Drukuj Email
Ostrzegamy o silnych mgłach, które mogą wystąpić do godz. 0500 dnia 26.01.2016 r. Prognozowana jest mgła, która na przeważającym obszarze ograniczać będzie widzialność do 200 m, a miejscami do 100 m. Prawdopodobieństwo 90%
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 240