Strona główna
Zapraszamy na sesję Rady Miejskiej w Koźminie Wlkp. Drukuj Email
Zapraszamy na XLVI sesję Rady Miejskiej w Koźminie Wlkp., która odbędzie się 29 października 2014r. o godz. 15.00 w siedzibie Rady Miejskiej, ul.Przyjemskich 9.
Więcej…
 
Koźminianin mistrzem Pardubic Drukuj Email
W sobotę 18 października reprezentacja UKS Bila wzięła udział w Mistrzostwach Pardubic. W turnieju startowało ponad 30 juniorek i juniorów z Czech, Polski i Słowacji. Bardzo dobrze spisali się podopieczni Ilony i Pawła Galeja. Czarek Jarosz został Mistrzem Pardubic pokonując w finale zawodnika gospodarzy Honzę Divisa. Natomiast Weronika Karwik została najlepszą bilardzistką na turnieju.
 
ENJOY MY ORIGIN - projekt uczniów SP NR 3 Drukuj Email
29 września Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wlkp. rozpoczęła pracę nad projektem edukacyjnym  „Enjoy my Origin”. W tym celu zaprosiła do współpracy dwie studentki Christine (22 lata, Malezja) oraz Anh (19 lat, Wietnam), które współpracowały z uczniami przez tydzień. Swoją obecnością urozmaicały zajęcia języka angielskiego w klasach I – VI oraz w oddziale przedszkolnym.
Więcej…
 
"Z Maryją przez życie"- zaproszenie Drukuj Email
Klub Seniora oraz Parafia pw.Św.Wawrzyńca zapraszają na program słowno-muzyczny pt. "Z Maryją przez życie" połączony z poświęceniem ikon oblicza Matki Boskiej, które zostały wykonane w koźmińskim Klubie Seniora. Uroczystość odbędzie się w kościele farnym, w czwartek 23 października o godz. 17.00. 
 
Europejski Dzień Języków Obcych w Gimnazjum w Koźminie Drukuj Email
1 października w Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim po raz kolejny odbyły się obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych. Jak co roku, nauczycielki języka angielskiego i niemieckiego: Kamila Szymczak, Magdalena Szymura, Iwona Domagała i Anna Kaj przygotowały dla uczniów konkursy, zabawy językowe i inne „europejskie” atrakcje.
Więcej…
 
Sukces Pauliny Pilawki z koźmińskiego gimnazjum Drukuj Email
Paulina Pilawka, uczennica Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy w Koźminie Wielkopolskim finalistką gry ,, Globtroter-poznaj Wielkopolskę”. Gra edukacyjna to jeden z elementów trzyletniego projektu „e Szkoła – Moja Wielkopolska”, w którym brało udział 10 tysięcy uczniów ze 105 wielkopolskich gimnazjów i liceów.
Więcej…
 
O jesieni w bibliotece Drukuj Email
W środowe przedpołudnie, 8 października czytelnia Biblioteki Publicznej w Koźminie Wlkp. wypełniła się dziećmi z koźmińskiego przedszkola " Parkowe Skrzaty". W klimat spotkania poświęconego jesieni wprowadziło małych gości opowiadanie z książki mówionej " Cztery pory baśni", które dzieci z grupy " Pszczółki " z uwagą i zainteresowaniem wysłuchały. Milusińscy bardzo chętnie brali udział w rozmowie na temat jesieni, a dużą znajomością tematu wykazali się w "Jesiennej zgaduj-zgaduli". Na zakończenie spotkania przedszkolaki zapoznały się z dziecięcymi nowościami wydawniczymi.
 
IKS "Spartakus" zaprasza Drukuj Email
IKS "Spartakus" Koźmin Wielkopolski zaprasza do kolejnej edycji halowej ligi deblowej w tenisie ziemnym, która rozpocznie się 14 listopada 2014 roku w Liceum Społecznym w Jarocinie. Liga potrwa do marca 2015 roku.Gry będą się odbywać w jedną niedziele miesiąca. Zapisy do dnia 31 października 2014 roku u kolegi Mirosława Borodo, telefon 512297754. U Mirka można też uzyskać szczegóły zbliżających się rozgrywek.
 
Uczniowie SP Nr 3 poszukują wybitnych postaci z naszej gminy do Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan Drukuj Email
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Koźminie Wlkp. rozpoczynają realizację II edycji projektu „eSzkoła  Wielkopolska – Cyfrowa Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan”.W związku z realizacją projektu Alicja Gawrońska i  Małgorzata Garlińska zwracają się z prośbą o pomoc w odszukaniu ciekawych i wybitnych postaci z naszej gminy. O ostatecznym wyborze postaci zadecydują uczestnicy projektu. Poniższe informacje prosimy przekazać zainteresowanym osobom wypełniając ankietę i przesyłając ją na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Wypełnioną ankietę można również oddać do wymienionych nauczycieli lub do sekretariatu szkoły w terminie do 29 października 2014 r.
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (2110ankieta.pdf)2110ankieta.pdf 28 Kb
 
Harcerze wystartowali z nowym rokiem harcerskim! Drukuj Email
Wraz z nowym rokiem szkolnym dla harcerzy rozpoczął się nowy rok harcerski. A co za tym idzie kolejne przygody i wyzwania.Pierwszą przygodą jaką drużynowi zaserwowali swoim harcerzom i zuchom to wyśmienity START HARCERSKI. Nie obyło się bez gry terenowej, ogniska i wspólnego śpiewania.
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 194