Strona główna
Szlachetna Paczka szuka wolontariuszy SuperW! Drukuj Email
Podejmij wyzwanie. Dołącz do Drużyny SuperW. Zostań wolontariuszem SZLACHETNEJ PACZKI. Wolontariat w Paczce jest powołaniem do służby dla innych ludzi, do przekraczania siebie dla innych, żeby zmienić świat – mówi ksiądz Jacek Stryczek prezes Stowarzyszenia WIOSNA.
Więcej…
 
VI Pleszewsko–Dobrzycko-Koźmiński Rajd Pojazdów Zabytkowych już w najbliższą niedzielę Drukuj Email
Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski wraz z wszystkimi  organizatorami zaprasza na VI Pleszewsko-Dobrzycko-Koźmiński Rajd Pojazdów Zabytkowych, w niedzielę, 21 września. Przy koźmińskim Zamku nastąpi oficjalne rozpoczęcie tegorocznej imprezy i start honorowy. Udział w rajdzie zadeklarowało 80 załóg z całej Polski.
Więcej…
 
NARODOWE CZYTANIE W JEDYNCE Drukuj Email
8 września w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Strajku Dzieci Koźmińskich 1906/1907  uczniowie podczas dużej przerwy zostali zaproszeni przez polonistkę Agnieszkę Praczyk oraz dyrektor Bożenę Kulkę  do sali gimnastycznej na rozpoczęcie akcji Narodowe Czytanie, którego III edycja odbyła się w Polsce 6 września. Dwa lata temu Narodowe Czytanie zainaugurowała wspólna lektura „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza. W zeszłym roku, podczas drugiej odsłony akcji, w całej Polsce czytano dzieła Aleksandra Fredry.
Więcej…
 
Po IV Zlocie Fiata 126P w Koźminie Wlkp. Drukuj Email
W niedzielę, 7 września nasze miasto stało się stolicą małego fiata. Na IV Zlot Fiata 126P przyjechało do Koźmina Wlkp.  157 ekip samochodowych.  Piękna pogoda sprzyjała organizacji parady aut ulicami miasta i prób sprawnościowych. Na drodze do Szymanowa uczestnicy zlotu próbowali ustanowić Rekord Guinessa, ustawiając kolumnę Fiatów 126P w linii prostej.
Więcej…
 
Garncarstwo - oferta szkolenia Drukuj Email
Zapraszamy na szkolenie organizowane przez Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego. Spotkanie realizowane jest w ramach projektu „Cykl szkoleń z zakresu rzemiosła tradycyjnego i rozwoju turystyki wiejskiej” współfinansowanego ze środków PROGRAMU ROZWOJU OBSZARÓW WIEJSKICH 2007-2013:
Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (Rzemiosło tradycyjne - GARNCARSTWO.pdf)Rzemiosło tradycyjne - GARNCARSTWO.pdf 360 Kb
 
Komunikat dla przedsiębiorców prowadzących sprzedaż napojów alkoholowych Drukuj Email
Urząd Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski przypomina wszystkim przedsiębiorcom posiadającym zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych zarówno w punktach gastronomicznych jak i w punktach sprzedaży detalicznej o ustawowym obowiązku uiszczenia III raty opłaty za korzystanie z zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych do dnia 30.09.2014r.
W przypadku nie uiszczenia opłaty w w/w terminie, zezwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych, zgodnie z art. 18 ust 12 pkt. 5 ustawy z dnia 26 października 1982r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz.U. z 2012r. poz. 1356) wygaśnie.  
 
Badanie ankietowe w Urzędzie Drukuj Email
W okresie od 1 do 31 października 2014 r.  w Urzędzie Miasta i Gminy zostanie przeprowadzone kolejne badanie ankietowe, dotyczące jakości obsługi. Obowiązek corocznego przeprowadzania takich badań wynika z posiadania certyfikatu, potwierdzającego realizację zadań zgodnie z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009. Osoby korzystające na przestrzeni tego miesiąca z usług Urzędu zostaną poproszone o wypełnienie dwustronicowej, anonimowej ankiety.
Więcej…
 
Odblaskowe upominki dla najmłodszych uczniów SP Nr 3 Drukuj Email
8 września pierwszaki ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Koźminie Wlkp. spotkały się z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie. W ramach ogólnopolskiej akcji „Bezpieczna droga do szkoły” odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa na drodze. W spotkaniu uczestniczyli również Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wlkp., przedstawiciel Starosty Krotoszyńskiego i dyrektor szkoły, którzy wręczyli uczniom pamiątkowe małpki odblaskowe i plan lekcji.
Więcej…
 
Nowe godziny otwarcia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp. Drukuj Email
Informujemy o nowych godzinach otwarcia Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Koźminie Wlkp.
Więcej…
 
Projekt unihokej Drukuj Email
Uczniowski Klub Sportowy „Jedynka” w Koźminie Wlkp. realizuje zadanie publiczne „Propagowanie unihokeja wśród mieszkańców miasta i gminy Koźmin Wielkopolski.”
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 191