Strona główna
Zapraszamy na IV sesję Rady Miejskiej Drukuj Email
Zapraszamy na  IV sesję Rady Miejskiej w Koźminie Wlkp., 30 stycznia 2015r., godz. 15.00 w siedzibie Rady Miejskiej przy ul.Przyjemskich 9.
Więcej…
 
W rocznicę wyzwolenia Koźmina Wlkp. Drukuj Email
W niedzielę, 25 stycznia o godz. 12.00 władze samorządowe i delegacje złożą wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Wolności, by uczcić rocznicę wyzwolenia Koźmina.
 
Uczniowie Jedynki z życzeniami dla babci i dziadka w Kubie Seniora Drukuj Email
21 stycznia koźmińskich seniorów odwiedzili wyjątkowi goście. Z okazji Dnia Babci i Dziadka do Klubu Seniora przybyli najmłodsi uczniowie SP Nr 1 z życzeniami i specjalnie przygotowanym na tę okazję programem artystycznym.
Więcej…
 
Ostrzegamy o ... Drukuj Email
Ostrzegamy o oblodzeniach, które mogą wystąpić od godz. 0000 dnia 22.01.2015r.  do godz. 0800 dnia 22.01.2015. Prognozuje się spadek temperatury powietrza poniżej 0°C powodujący zamarzanie mokrych nawierzchni dróg i chodników. Temperatura minimalna wyniesie od -2°C do 0°C, przy gruncie do -3°C. Prawdopodobieństwo 85%.
Więcej…
 
Uczniowie SP Nr 3 tworzą Cyfrową Dziecięca Encyklopedia Wielkopolan Drukuj Email
Uczniowie SP Nr 3, jako jednej z 226 szkół podstawowych Wielkopolski uczestniczyli  w roku szkolnym 2013/2014 w I edycji projektu Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan. Wybrali ze swojego regionu bohaterów, opracowali pod okiem swoich opiekunów Małgorzaty Garlińskiej i Alicji Gawrońskiej ich biogramy, przeprowadzając wywiady, uczestnicząc w różnych spotkaniach i dokumentując to elektroniczne. Byli to: Wacław Świętek, Jan Piela, Albin Batycki i Józef Marciniec. Efekty pracy projektu można obejrzeć na stronie www.cdew.pl oraz www.encyklopediawielkopolan.pl.
Więcej…
 
Po koncercie zespołu „U studni” w Koźminie Wlkp. Drukuj Email
Z czym  kojarzy się kolor zielony? Tak, to kolor nadziei i spokoju. To prawdziwa przyjemność znaleźć się zimową porą w miejscu pełnym zieleni. A gdyby tak spotkać się u studni na zielonej polanie? Przed laty Grupa Stare Dobre Małżeństwo radowała nas utworem: „U studni”, który mówił o takim spotkaniu. Drogi muzyków rozeszły się. Lider SDM Krzysztof Myszkowski muzykuje „solo”. Pozostali muzycy zeszli się tworząc grupę o nazwie” U Studni”, która 16 stycznia wystąpiła w naszym mieście.
Więcej…
 
Dzień Patrona w koźmińskim LO Drukuj Email
9 stycznia  w Liceum Ogólnokształcącym im. Powstańców Wielkopolskich w Koźminie Wlkp. odbyły sie obchody Dnia Patrona Szkoły. Pierwszym punktem uroczystości była msza święta, którą odbyła się w kościele pod wezwaniem św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Koźminie Wielkopolskim. Uczniowie wraz z nauczycielami udali się pod Pomnik Wolności, gdzie delegacja szkoły wraz z dyrektor Barbarą Opielewicz złożyła wiązankę kwiatów.
Więcej…
 
Ostrzegamy o ... Drukuj Email
Ostrzegamy o mgłach, które mogą wystąpić od godz. 2000 dnia 18.01.2015r.  do godz. 0900 dnia 19.01.2015. Prognozuje się wystąpienie mgły, miejscami marznącej, ograniczającej widzialność od 100 m do 200 m. Prawdopodobieństwo 80%.
Więcej…
 
Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy zebrała prawie 15 tys.zł Drukuj Email
W niedzielę, 11 stycznia 68 wolontariuszy z koźmińskiego sztabu zagrało z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Od godzin porannych odbywała się kwesta na terenie Koźmina Wielkopolskiego., Wałkowa, Borzęciczek oraz Mokronosa. Podczas tegorocznego finału na terenie naszej gminy udało się zebrać  14 914,98 zł.
Więcej…
 
Ogłoszenie o otwartm konkursie ofert na zadania z zakresu pomocy spolecznej i upowszechniania sportu Drukuj Email
Burmistrz   Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski ogłasza otwarty konkurs ofert na wykonanie zadań publicznych Gminy Koźmin Wielkopolski przez organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w roku 2015 w zakresie PRIORYTET 1. – Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej Działanie 1.1 Sport oraz PRIORYTET 2. - Pomoc społeczna Działanie 2.1. Usługi opiekuńcze. Szczegóły w zakładce. KONKURSY OFERT DLA NGO
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 204