Strona główna
Program Dni Koźmina Wielkopolskiego 2015 Drukuj Email


Więcej zapowiedzi wydarzeń kulturalnych w zakładce  Co,gdzie, kiedy?
 
Pielgrzymka na Jasną Górę Drukuj Email
 
PODWÓJNY SUKCES JEDYNKI NA PRZEGLĄDZIE PIOSENKI OBCOJĘZYCZNEJ Drukuj Email
Już po raz piąty odbył się „Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej”. Organizatorami przedsięwzięcia byli: Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły na Błoniu. Szkołę Podstawową nr 1 w Koźminie Wlkp. reprezentowały: Katarzyna Dzielicka oraz  Katarzyna Krzyżaniak , które jako jedyne nie tylko śpiewały, ale również grały na gitarach.
Więcej…
 
XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek w koźmińskiej książnicy Drukuj Email
W dniach od 8 do 15 maja w koźmińskiej książnicy odbył się już XII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, tym razem pod hasłem "Wybieram Bibliotekę". Z tej okazji w holu otwarta została wystawa z serii "Czytam i nie tylko..." zdjęć autorstwa Stefana Kaźmierczaka. Przedstawiają one różne przedsięwzięcia budowlane podjęte na przestrzeni  kilkunastu lat w naszym mieście.
Więcej…
 
Zapraszamy na kabaret - są jeszcze bilety Drukuj Email
 
Nabór na wolne stanowisko pracy w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wlkp. Drukuj Email
Burmistrz Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski ogłasza nabór na stanowisko do spraw obsługi kasowej w Urzędzie Miasta i Gminy Koźmin Wielkopolski.
Więcej…
 
Strzelanie Królewskie koźmińskich braci kurkowych Drukuj Email
W najbliższą niedzielę, 24 maja bracia kurkowi z Koźmina Wlkp. będą obchodzić swoje najważniejsze w roku święto  - Strzelanie Królewskie.  Bracia zbiorą się pod domem Króla A.D. 2014. Po tradycyjnym wystrzale z armaty przejdą ulicą Staniewską, Zamkową, Marcińca, Borecką pod Pomnik Wolności, gdzie delegacja Bractwa złoży kwiaty. Przemarsz ulicami miasta uświetni Orkiestra Towarzystwa Muzycznego im. Mariana Zielińskiego ze Śremu.
Więcej…
 
PIŻAMA PARTY W BORZĘCICZKACH Drukuj Email
W dniach 8-9 maja odbyło się integracyjne spotkanie pod hasłem: PIŻAMA PARTY w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęciczkach.  W imprezie brało udział 20 uczniów z klas V i VI oraz dwóch opiekunów.  Spotkaniu towarzyszyła idealna pogoda, zatem imprezę rozpoczęto podchodami. 
Więcej…
 
WIELKI SUKCES SZKOŁY PODSTAWOWEJ W STAREJ OBRZE Drukuj Email
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Starej Obrze po raz drugi zostali laureatami Ogólnopolskiego Programu Szkoła z Klasą 2.0 i będą reprezentować naszą Małą Ojczyznę na Festiwalu Szkoły z Klasą 2.0 w Warszawie. Jest to wielkie wyróżnienie dla uczniów i grona pedagogicznego, ponieważ na 309 szkół z całej Polski, biorących udział, aż 2 grupy z naszej szkoły zakwalifikowały się do wielkiego finału.
Więcej…
 
Ostrzegamy o... Drukuj Email
Ostrzegamy o przymrozkach, które mogą wystąpić od godz. 0200 dnia 16.05.2015 r. do godz. 0600dnia 16.05.2015 r. Prognozuje się temperaturę minimalną od - 1°C do 1°C, przy gruncie do - 3°C. Prawdopodobieństwo 90%.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL