wrzesień
2017
26
wtorek
Cypriana
Justyny
Łucji

http://www.kozminwlkp.pl/index.php/3424-111-rocznica-wybuchu-strajku-szkolnego-w-kozminie        

  Strona główna

Oficjalne otwarcie placu zabaw na Osiedlu Tysiąclecia


We wtorek 18 lipca odbędzie się oficjalne otwarcie placu zabaw przy ul. Jana Pawła II w Koźminie Wielkopolskim. W ostatnich tygodniach gmina odnowiła dwa place zabaw - przy ul. Jana Pawła i Orężnej. Place zabaw po kompleksowym remoncie wyglądają jak nowe. Inwestycja kosztowała 150 tys. zł i została sfinansowana z budżetu miejskiego.

 

 

 Najmłodsi mieszkańcy Osiedla Tysiąclecia i okolic Okrężnej mają powody do zadowolenia. U progu wakacji udało się oddać do użytku nowe, kolorowe, place zabaw. Przy blokach ramach rewitalizacji zostały wymienione wszystkie urządzenia. Obecnie dzieci mają do dyspozycji nowoczesne, w pełni bezpieczne, metalowe urządzenia, piaskownicę i linarium , a dorośli - siłownię zewnętrzną. Inwestycję koordynował Gminny Ośrodek Sportu w Koźminie.
W najbliższy wtorek o godz.15.30 nastąpi otwarcie placu zabaw.Po symbolicznym przecięciu wstęgi przewidziano liczne konkursy i zabawy dla dzieci, które poprowadzą animatorzy. Przewidziano również słodką niespodziankę.

 

 Zapraszamy udziału w tej uroczystości i korzystania z nowoczesnych miejsc rekreacji i aktywnego wypoczynku w Koźminie Wielkopolskim.

Data publikacji 12.07.2017

Tekst: AF

Foto: Lidia Ostojska, GOS

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn