czerwiec
2018
18
poniedziałek
Elżbiety
Marka
Pauli

                          

  Strona główna

WIELKI sukces naszych tancerzy

Działające przy Ośrodku Kultury w Koźminie Wlkp. grupy  taneczne: baletowa "OVERTI", tańca nowoczesnego "SUPER PAKA" oraz  break dance "KOŹMIN CREW" znakomicie zaprezentowały się  - 7 kwietnia - na scenie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu podczas regionalnych spotkań tanecznych „TYLKO DANCE MA SENS”. Statuetkę spotkań wywalczył zespół KOŹMIN CREW.

 

 

 

 

 

 

Ogółem wystąpiło blisko 70 grup tanecznych z Południowej Wielkopolski. Na scenie zaprezentowało się 600 tancerzy - co było rekordem w historii imprezy - w trzech kategoriach wiekowych: 6-11 lat, 12-15 lat, powyżej 15 lat.

 

 

Poziom tegorocznych spotkań tanecznych, zdaniem jury, był bardzo wysoki i trudno było wybrać najlepszych z najlepszych. NAGRODA i statuetka  dla  KOŹMIN CREW jest ogromnym wyróżnieniem i sukcesem całej grupy wytrwałych tancerzy i trenera Przemysława Przybylskiego. Ciekawa choreografia i oryginalność kompozycji, technika wykonania, dobór muzyki i estetyka stroju już podczas występu zachwyciły publiczność.

 

 

 

Również pozostałe grupy: OVERTI i SUPER PAKA zaprezentowały się świetnie i mimo naprawdę ogromnej konkurencji w swoich kategoriach - wypadły wspaniale! To była wielka przyjemność i duma oglądać Was na scenie!

WSZYSTKIM tancerzom - uczestnikom zajęć w Ośrodku Kultury w Koźminie oraz trenerom - serdecznie gratulujemy. DZIĘKUJEMY nie tylko za wspaniałą promocję naszego miasta ale przede wszystkim za widoczny już na scenie  wysoki poziom artystyczny, będący efektem żmudnej i  solidnej pracy. Jesteśmy z Was naprawdę dumni i życzymy dalszej: cierpliwości, wytrwałości, no  i ... następnych nagród!

A Ty drogi czytelniku tego tekstu - lubisz tańczyć?!  Zapraszamy na zajęcia do Ośrodka Kultury! Tu znajdziesz, jak widać, świetne zespoły i znakomitych trenerów... - naprawdę warto z nami zatańczyć!

 

Data publikacji:

18.04.2017r.

Tekst i foto: GZiK

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn